portal osiedli, dzielnic i miast

Pabianice - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Internetowe porady prawne
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Internetowe porady prawne

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Daniello78 
   

Bywalec


Wiek: 45
Dołączył: Wto Gru 10, 2013 0:45
Posty: 26
Skąd: Polska

PostWysłany: Śro Lip 16, 2014 20:35    Temat postu: Internetowe porady prawne

Słuchajcie, takie pytanie do Was - kojarzycie może łódzką kancelarię prawną MERITUM? Oni udzielają także porad prawnych przez Internet, tu można sobie zobaczyć, jak to wygląda dokładnie: http://poradyprawne-kancelaria.pl/. Widzę, że porady są już w cenie od 49,99 zł, a sama wycena porady jest bezpłatna. Wiecie może coś więcej na ich temat? Korzystaliście kiedyś z ich usług? Mile widziane wszelkie komentarze Smile.
Anita88 
   

Początkujacy


Dołączył: Sob Paź 25, 2014 13:36
Posty: 6
Skąd: z tam i tu

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 14:14    Temat postu: Re: Internetowe porady prawne

Osobiście słyszałam o nich dużo dobrego. Pracownicy udzielający porad są umiejętni i zawsze odpowiadają na wszystkie pytania tak by rozwiać wszelkie wątpliwości. Kancelaria zajmuje się Prawem Pracy, rodzinnym oraz karnym.
Lechowski 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Wrz 18, 2015 13:16
Posty: 13
Skąd: Wszędzie mnie pełno

PostWysłany: Śro Maj 18, 2016 16:42    Temat postu: Re: Internetowe porady prawne

Ja korzystałem z porad prawnych u Pani Radcy Prawnego Agnieszki Andrzejewskiej. Nie drogo, bardzo rzeczowo. Wycena po przedstawieniu problemu. Kontakt świetny. Oczywiście można przejść się do kancelarii, ale ja akurat nie miałem kiedy więc skorzystałem online. Super Radca.http://www.kancelaria-andrzejewska.pl/
kpetko 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pią Paź 17, 2014 11:18
Posty: 356
Skąd: Brak

PostWysłany: Śro Mar 07, 2018 10:08    Temat postu: Re: Internetowe porady prawne

A jak to wygląda od strony logistycznej i cenowej? Tzn porady udzielane są drogą mailową?
waro32 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Czw Sty 25, 2018 10:12
Posty: 37
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 11:55    Temat postu: Re: Internetowe porady prawne

kpetko napisał:
A jak to wygląda od strony logistycznej i cenowej? Tzn porady udzielane są drogą mailową?


Z tego co wiem, to nie ma jakiegoś sztywnego cennika, bo każda sprawa jest indywidualna. Oznacza to, że i wycena musi być indywidualna.
Wydaje mi się, że jak masz jakiś problem natury prawnej, to najlepsza opcją będzie wysłanie zapytania, np tutaj: http://www.adwokatniedzialek.pl/porady-prawne/
Tam w opisie oferty masz też informacje o tym, że udzielane są porady w trybie online.
Karo877 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Czw Lis 30, 2017 13:22
Posty: 28
Skąd: Łódź Śródmieście

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 11:43    Temat postu: Re: Internetowe porady prawne

nie wiem czy takie porady są wiarygodne. Mi się zdaje, że lepiej pójść do prawnika...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama