portal osiedli, dzielnic i miast

Pabianice - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Kostka brukowa w ogrodzie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kostka brukowa w ogrodzie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Drocho 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Cze 14, 2014 0:35
Posty: 25
Skąd: Warszawy

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 18:02    Temat postu: Kostka brukowa w ogrodzie

Chcę zrobić koło domu wybrukowane miejsce na grilla, może jakiś murek osłaniający od wiatru na którym będą rosły kwiatki. Nie mogę się jednak zdecydować, bo teraz jest tyle różności do wyboru. Sprawdziłam w pobliskiej firmie Bubet2 można zamówić wszystko od zwykłej kostki po imitację kamieni polnych. Zobaczcie: http://www.subet2.pl/. Co teraz jest najmodniejsze?
aneta100387 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Pon Sie 11, 2014 22:11
Posty: 36
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 12:08    Temat postu: Re: Kostka brukowa w ogrodzie

Ważne, żeby było wygodnie i bezpiecznie. Często zdarza się, że ludzie robią coś w ogrodzie, a potem potrzebne jest im obuwie ochronne, żeby nie pokaleczyć nóg.
Dorotii 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Śro Cze 06, 2018 12:40
Posty: 20
Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 15:34    Temat postu: Re: Kostka brukowa w ogrodzie

a jakie polecacie wzory, jeśli chodzi o kostkę? Nie wiem jak ułożyć, a chcę coś neutralnego , co szybko nie wyjdzie z mody.
papilotek 
   

VIP


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 2:58
Posty: 504
Skąd: stąd

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 2:33    Temat postu: Re: Kostka brukowa w ogrodzie

Wiesz, to zależy jakie wzornictwo lubisz tak naprawdę. My przykładowo wybraliśmy na podjazd wzór standardowy, a do ogrodu zdecydowaliśmy się piękne płyty chodnikowe. Wyglądają bardziej elegancko niż kostka Wink Może łatwiej Ci będzie wybrać, jak przejrzysz sobie katalog z wzorami? Możesz taki ściągnąć z http://grupapbi.eu/kostka-brukowa/. Grupa PBI zajmuje się wydobyciem kruszyw, wyrobem kostki i transportem, więc mają nadzór nad wszystkim.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama